Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2014, 10:35   #96
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Nevard ocknął się. Przycisnął pięść do klatki piersiowej i przyglądał się wszystkim po kolei. To nie była żadna iluzja, przynajmniej nic na to nie wskazywało. Wrócił, nie wiedział jak, ale wrócił. Zajęło mu chwilę nim uspokoił oddech i zatrzymał strach w sobie, by nie okazywać go pozostałym. Powoli wstał, przyjrzał się sobie dokładnie, jakby sprawdzał, czy wszystko było na swoim miejscu. Odetchnął z ulgą, po czym podszedł do Unterhagena.

- Zamknij się, kurwa! - wydarł się mu prosto w twarz. Jeśli przed chwilą jego twarz ukazywała przerażenia, teraz rysowała się na niej wściekłość. - Następnym razem ty będziesz włóczył się po cholernych świątyniach, a ja poczekam, zadowolony? Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, zamknij mordę! - odwrócił się i wyglądało, że załatwił wszystko z Unterhagenem. Jednak nagle zacisnął pięść, obrócił się z powrotem i posłał pięść wprost na twarz mężczyzny.

Tym uczynkiem na pewno zwrócił na siebie uwagę wszystkich członków wyprawy. Czy to było dobre? Cóż, okaże się później.
- Ktoś jeszcze zamierza marnować czas na drwienie ze mnie, zamiast skupić się na próbie przeżycia? - rzucił pytanie do wszystkich.

Nie czekał na odpowiedź, tylko od razu zbliżył się do zwierciadła, przy którym znajdowała się lampa. Przyglądał mu się przez dłuższą chwilę. Wyglądało, że coś na ich temat wiedział.
- To wygląda mi na dzieło Westerwelda. Spróbujcie skupić światło na ołatrzu - wydał rozkaz. Po tym zrobił parę kroków w stronę ołtarza. - Na co się gapisz? - warknął, patrząc na coś, co znajdowało się nad ołtarzem. Po tym wszystkim, co działo się przez ostatnie chwile, uznał że nic gorszego go nie spotka. Ukrywanie się i udawanie, że wszystko jest w porządku, mogło tylko doprowadzić do sytuacji, z którą już sobie nie poradzi.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 04-08-2014 o 10:57. Powód: Pomyłka
Saverock jest offline