Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2014, 23:48   #19
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Po pierwsze, co najwyżej "czarnoskóry", a nie "czarny". SJP się kłania, panie patrioto, który ma trudności z językiem ojczystym.

Po drugie, jestem blada jak wampir prosto z trumny, bo nie lubię zbytnio słoneczka (a ono mnie).

Po trzecie, jestem dziewczyną, po czwarte - jeśli podniecają mnie jakieś spocone piersi, to męskie torsy na siłowni co najwyżej (choć ładne kobiece biusty również zdarza mi się podziwiać z pozycji czysto estetycznej).

Po piąte - jak słusznie zauważył Komtur, temat jest ostatnio trendy min. za sprawą tego utworu (który faktycznie mi się podoba jako świetna parodia), a Twój "projekt" idealnie się wpisuje w ten nurt, jako próba żerowania na takim modnym (i nieco płytkim) "powrocie do korzeni".

Po szóste - i najważniejsze - rasizm jest na tym forum zakazany (pkt. 2 Regulaminu), tak jak rozmowy o bieżącej (geo)polityce (a to akurat pkt. 9) - w tym i "wojnie cywilizacji" i "upadkowi białej rasy". Tak więc naprawdę Ci radzę z dobrego serca - znajdź sobie w necie kącik, gdzie będziesz przyjęty z większą miłością i pełnym poparciem. Tu naprawdę jest forum dla erpegowców, a nie nazinacjonalistów.

pozdro 16

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 04-08-2014 o 23:57.
Autumm jest offline