Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2014, 10:29   #26
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Ogólnie jak to widzę: mamy takie spotkanie. Przychodzi Wtajemniczony Kultu i tam też, każdy może się wypowiedzieć. Dzieli się informacjami, których się dowiedział lub miał za zadanie się wywiedzieć. Gracze mają jakiś pomysł, który może sprawić, że kult wzrośnie w siłę, ich Bóg spojrzy na nich łaskawszym okiem etc.. Wtajemniczony zgadza się na pomysł (a może pomysły) ale realizację, przygotowania pozostawia wam. To czy będziecie działać razem, znać siebie, czy działacie osobno, czy stwierdzicie "twój pomysł, twoja broszka" zostawiam wam.
Tak naprawdę, nie ma co zakładać, bo wiele rzeczy będzie wychodziło podczas sesji. To wasza piaskownica będzie, ja mogę podsuwać pomysły, mogę doradzić ale formę i decyzję jak się za to zabiorą gracze pozostawię w ich rękach.
To czy będziecie się znać czy nie; ustalę z tymi, których przyjmę. Głos ludu zdecyduje.
Jeśli chodzi o posty, ich formę, sposób w jaki to będzie wyglądało też będzie to uzgodnione już po werdykcie.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline