Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2014, 22:58   #222
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
To ja mam takie pytanko. Bo ten wilk na mnie skoczył, a taki basior to i 70 kg może ważyć, jako że opisałeś go jako dużego osobnika.
A wilki nie mają czepnych pazurów i takie bydle nie stoi na mnie tylko pewnie tylnymi łapami opiera się na ziemi i napiera na mnie resztą ciała, tak?

No i napisz mi jak wyglądają lokalne obyczaje odnośnie jedzenia wilków. Bo mięso jest w pełni jadalne.
Kiedyś nawet psiego smalcu używano jako lekarstwa, a w niektórych częściach renesansowej europy zajadano się kotami, a w innych natomiast uważano to za barbarzyństwo, co oczywiście ani jednym, ani drugim nie przeszkadzało zachwycać się kocim futerkiem że takie ładne i delikatne i na kocyk idealne.

No i tacy wieśniacy to nie jedzą za dużo mięsa. Tak na logikę to raz w tygodniu, może częściej jak święto czy jaki urodzaj. To nie tak jak dzisiaj że dzień bez trupa na talerzu jest dniem straconym. Więc jakby im taki wilczuś wpadł do gara to może by się skusili.
Jako że pochodzę z tej prowincji to nie chce wyjść na jakiegoś barbariana proponując we wsi wilczynę jeśli to jest jakieś tabu.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline