Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2014, 23:14   #223
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Radagast
Zmieniłem w swoim poście o krasnoludzie, raz osłonił się tarczą, a drugim razem leży pod wilkiem. Odwróciłem też kolejność postów, aby było bardziej chronologicznie. To z tego powodu masz teraz atak, który jest na nową turę do piątku

Cattus
Co do jedzenie wilków to Ci powiem, że mnie zagiąłeś
Sam nie wiem, jestem skłonny, że nie mają na ten temat zdania, ale nie będą robić jakichś awantur, że dziczyzną będziesz częstował. Mogą być wręcz ucieszeni, jeśli okazało by się, że to zabijało dzieci heh

Cytat:
Kiedyś nawet psiego smalcu używano jako lekarstwa
O tym to tak na prawdę dość niedawno się dało słyszeć jak gdzieś na spelunach tak zabijali psy i robili smalec.


Dajmy na to, że waży około 60 - 70. Daję Ci w kwestii wilka wolne pole do popisu, bo opisałem tylko, że Cię zaatakował, a to tak na prawdę podczas obrony układasz ciało i jak może on Cię atakować, czy też stać. Zasłaniasz się mieczem wiec może stać na ziemi i przednie łapy na Tobie i pysk przed Tobą, zęby kilka centymetrów przed twarzą. Jak coś to oczywiście pisz, tak jak już napisałem, najważniejsze jest rozegranie, rzuty są sprawą drugorzędną.
 
Inferian jest offline