Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2014, 23:26   #224
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Tak będzie dobrze, i wyjdzie jakiś teścik przeciwstawny.

A więc tak. Test krzepy na odepchnięcie dziada, k100 = 52 D; PS = 33! Uff, mnie się udał i nie mam już PSów, oby on miał kiepski bo będzie słabo. Na to chyba poświęcam jeden z moich ataków, a przynajmniej tak to wygląda.

I wstrzymuję akcję! Wyglądało by to jakoś tak.

Basior stara się zacisnąć paszczę na mojej twarzy i napiera całym ciałem. Lecz udaje (o ile mi się uda ) mi się zaprzeć lepiej nogami i silnym kopniakiem posyłam go do tyłu. Robiąc krok w tył Oswald wpatruje się bestii prosto w oczy szczerząc zęby i czeka, czeka na kolejny atak podczas którego przeszyje wilka swoim mieczem.

Wyczekuje momentu, może uda mi się tym sprowokować dziada do ataku i już będzie mój. O ile trafie. Koniec PS na dzisiaj. D; Jak ustalimy wyniki to machnę posta, może jeszcze dzisiaj.

Edyta:
Hipokrates wystosował w swych pismach bardzo kontrowersyjną metodę leczniczą. Jego zdaniem rozkrojony, bądź rozćwiartowany pies, którego poszczególne części ciała zostaną przyłożone do głowy niewiasty, pozwoli jej wyleczyć się z melancholii. - No ciekawe czy jak przyłożę lasce z depresją kawałki psa do głowy to jej się poprawi. Ale jakby się zastanowić to mogło by pomóc na krótką chwilę jeśli zrobić by to z nienacka! - Kochanie, znalazłem rozwiązanie na Twoją jesienną deprechę... I JEB! Pism ochłapem w ryj! ^^

A to wilki nie psy. Zastanowie siÄ™ jeszcze nad tym.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 05-08-2014 o 23:36.
Cattus jest offline