Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2014, 16:05   #120
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Pięknie, kapłan dalej dyskutował i do tego kamienny człowiek postanowił powstrzymać Nevarda. Z każdą chwilą było coraz gorzej i zwłoka mogła tylko pogorszyć sytuację. Oni mogli tu zostać i zginąć, ale on nie miał na to najmniejszego zamiaru.

Zatrzymał się przed obsydianinem. Nie odwrócił się do pozostałych, chociaż to, co mówił było skierowane do nich.
- To, co spotkałem w Pomroce, byłem wstanie zabić. A to, na co natknąłem się w tej wiosce, niemal mnie zabiło i nie mogłem nic z tym zrobić. Wolę stanąć naprzeciw czegoś, z czym będę wstanie walczyć niż czekać na śmierć tutaj. Zejdź mi z drogi! - ostatnie słowa wykrzyczał do stojącego przed nim obsydianina.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline