Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2014, 16:23   #7
Tropby
 
Reputacja: 1 Tropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał Vitra Zobacz post
Rozumiem że sesja zacznie się pod koniec miesiąca. Poprzednia część trwała prawie dwa lata, co mnie trochę odstrasza, nie wiem jak będę stał z czasem za półtorej roku, może być różnie Wynikało z dużej ilości graczy, czy taka natura tych sesji?
Będą jakieś konkretne terminy na odpisy, np. dwa dni/tydzień, bo tego też tu nie doczytałem. I jeszcze jedno. W podanym linku ggdocka trafiłem na achievementy. Jeśli będą też w tej sesji to piszę się bez względu na wszystko
Odpowiem za Ajasa że było trochę przestojów w sesji i dlatego się tak wydłużyła. Przy płynniejszym tempie zajęłaby pewnie około roku. Termin na odpisy to zwykle tydzień, aczkolwiek zawsze piszemy posty w google docu odpisując na zmianę z MG, więc terminy wrzucania na forum często się przesuwają w zależności od tego jak rozwlecze się fabuła na dany "odpis".

Ponadto za dziennik, achievementy i Gort's Biggest Badass Rank odpowiadam ja, więc potwierdzam że na pewno będą w nowej sesji
 
Tropby jest offline