Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2014, 17:00   #9
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Vitra Zobacz post
Rozumiem że sesja zacznie się pod koniec miesiąca. Poprzednia część trwała prawie dwa lata, co mnie trochę odstrasza, nie wiem jak będę stał z czasem za półtorej roku, może być różnie Wynikało z dużej ilości graczy, czy taka natura tych sesji?
Będą jakieś konkretne terminy na odpisy, np. dwa dni/tydzień, bo tego też tu nie doczytałem. I jeszcze jedno. W podanym linku ggdocka trafiłem na achievementy. Jeśli będą też w tej sesji to piszę się bez względu na wszystko
Natura sesji forumowych jest taka że trochę jednak trwają.
Aczkolwiek tutaj po tej 4 miesięcznej przerwie spadło nam tempo, normalnie wyrobilibyśmy się w max 1,5 roku.

Ponadto ta sesja będzie krótsza niż część 1. Teoretycznie planuje ją zakończyć w max rok.
Co do tempa- raz na tydzień to nasza umowna szybkość postowania. Oczywiście będą okresy wzmożonej aktywności jak i jej spadków ( w lutym będę bronił inżyniera itp itd)
Czasem da się w docu zrobić fragment w pare h czasem trwa to kilka dni
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline