Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2014, 23:34   #12
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Jam jest graczem z grupy Lokiego. W sumie to covenant dość mocno story-based, więc spokojnie możecie dręczyć pytaniami Ajasa bez męczenia czy szukania wsparcia u mnie.
Acz ważne będzie zauważyć, że grupa lokiego zaczyna sesję w konflikcie z większością graczy, zwłaszcza grupą czarnoskórego więc jak ktoś lubi pvp to zapraszam do Lokiego. (Nie, nie będę tego nazywał "Loki's puppets". Zgodnie z fabułą wszyscy gracze niezależnie od stronnictwa są póki co jego pacynkami.)

W grupie Lokiego są dwie istotne postaci, Kat(ja) oraz Łowca(NPC-Joker). Wasza postać nie musi znać żadnej, chociaż jak najbardziej mogła mieć z którąś do czynienia. Są to zarazem jedyne postaci jakie będą miały teoretycznie wyższy autorytet od was poza samym Lokim, ale chaotyczny układ ekipy może ostatecznie oznaczać, że nie miniecie się z ani jedną ani drugą podczas waszej przygody.
Zarazem jednak jeżeli chcecie mieć związek z Shibą, po zaakceptowaniu waszej karty, mogę odegrać z wami jakieś sceny mające miejsce w roku przed rozpoczęciem sesji.

Nasz obecny status to 1:0 z ekipą piracką, która dostała w ciżby bo tak. I ukradliśmy im księżniczkę. Bo miała cycki.

Btw. Med, to:
Cytat:
Oficera Czarnoskórych
jest najbardziej rasistowski tytuł jaki słyszałem od dawna
Jak się nie zna kontekstu, ktoś pomyśli, że rozdajesz darmowe oddziały murzynów? wtf? XD

Aha, przyszli piraci, nie przywiązujcie się do swoich prywatnych załóg, to dobre expowisko
 
Fiath jest offline