Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 22:50   #242
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Jak by co to nie ma chyba problemu, bo teraz Luis no i Otwin śpią w karczmie. Myślę, że minie trochę czasu zanim pozostali wrócą, o ile wrócą

Oczywiście rozumiem to, bo także jestem za dobrymi, solidnymi postami, a na komputerze jest znacznie szybciej, łatwiej i wygodniej. Jak byś mógł tylko napisać mi gdy będą możliwości, że coś napiszesz, lub gdy będziesz dokładniej wiedział kiedy kupisz komputer. W tedy rozplanuję, aby pozostali się nie po nudzili.

Chyba na razie nic nie zrobię z Otwinem, bo po prostu śpi, szkoda, ale w tym czasie będzie musiał czekać inaczej nie trzymało by się to kupy.

Więc w piątek dam post z walki z wilkami chyba, że jakaś siła mi na to nie pozwoli. Jeszcze nie ma posta jednej z postaci, bo tak to dał bym już teraz, ale zgodnie z tym co powiedziałem zaczekam do jutra.
 
Inferian jest offline