Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 23:54   #77
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
wiem że powinniśmy się na coś zdecydować, ale niestety mi nie wyszło i zamiast tego dopisałem kilka możliwych opcji polecam jednak poczytać i się do tego ustosunkować.

chciałbym żeby każdy napisał co może zaoferować jego postać w tej akcji i przygotował jakiś plan alternatywny gdybym zawiódł (tj. spartolił czar i krasnolud znowu musiałby mnie ciągnąć )

na ten moment wygląda to tak:
  • ktoś robi zwiad (propozycje imienne w docu) oceniając liczbę strażników, wnętrze (czy widać świniaka przez okno) i zewnętrze czyli skąd nadbiegną potencjalne posiłki;
  • zaciukujemy strażnika (albo ci co robią zwiad, albo idziemy bandą), nieprzytomnego kneblujemy i związujemy, po akcji dostaje lukę w pamięci; jeden z nas wyłapuje sobowtórem, zmieniając się w owego strażnika i zostając na straży by zachować pozory;
  • reszta zajmuje się świniakiem. najważniejsze to nie narobić hałasu dlatego proponuję dusiciela. jeśli ja zawiodę, świniak będzie notorycznie zdawał test lub będą inne zagrożenia to inni muszą się tym zająć. jeśli narobimy hałasu to uciekamy od razu.
  • alternative: jeśli zwiad wykaże że świniaka widać przez okno to spróbuję dusiciela zarzucić stamtąd, ewentualnie ulepszając opcję o maskę iluzji czyli zachowując pozory, że robię coś innego. wtedy ktoś musi mnie osłaniać a inny ktoś pilnować strażnika i być gotowym na pałę w łeb kiedy ten coś wykmini.

rozwinięcie wraz z rzetelną oceną ryzyka w docu. czekam na sugestie, poprawki i indywidualne propozycje mimo że to misja poboczna to trzeba zrobić to mądrze ("to do czego dążę to sława i pieniądze" kto bez googla powie co to? )

a i jeszcze jedno: jutro znowu wyruszam w trasę, powrót w sobotę w nocy. kupiłem pakiet 6gb neta na telefon (zajebista promocja w orange!!!) i mam zamiar walczyć aby przeczytać Wasze wypociny na docu. może mi się jednak nie udać - wtedy kontakt ze mną w tym temacie

jeeeszcze jeeedno: próba doca w telefonie udana. Kurt zdaje się Ty miałeś z tym problemy? poza przyciskiem edit w prawym górnym rogu odkryłem dodatkową sztuczkę - na saaaamyym dole jest opcja "View in: Mobile / Desktop". Jak się domyślasz w tej drugiej masz full opcję.
tak poza tym to na galaxy ace wygląda to nawet lepiej niż na tablecie
 

Ostatnio edytowane przez Demoon : 08-08-2014 o 00:08.
Demoon jest offline