Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2014, 09:50   #247
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Też mnie czeka semestr ciężkiej nauki, ale mam nadzieję, że w czasie wolnym będę miał czas na sesję. Dlatego też Twoją sesję mam na uwadze, ale wszystko zobaczymy. Chętnie zagrałbym w dobrej przemyślanej sesji, ale nie podejmuje gry teraz gdy prowadzę dwie sesje.

Co do prowadzenia to oczywiście, bo teraz w trakcie tych sesji, których prowadzę dopiero wypracowywuje swój styl, tak aby móc poprowadzić coś już bardziej swojego i móc przewidzieć niektóre sytuacje. Czasem są różne takie, które wyglądają problematyczne do rozegrania na forum, ale z dozą doświadczenia nie stanowią problemu.

Tak więc Dekline bez obawy, no i oczywiście też chętnie zagram z Tobą jako gracze.
 
Inferian jest offline