Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2014, 23:33   #44
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Prawda jest taka, że pierwszy miesiąc było szukanie mieszkania i to zajmowało każdy mój wolny dzień. Potem było czekanie na to aż podłączą mnie do netu aż do 23 czy 24 lipca. Potem przyjechał mój brat którym musiałem się zająć w między czasie.
Do netu dostęp miałem tylko z telefonu przez ten okres i to tylko w miejscach gdzie net miałem za darmo więc zaglądałem wtedy tylko by sprawdzić co się dzieje.
Teraz mam maraton w pracy i w sumie dopóki jej nie zmienię to pisanie i prowadzenie sesji przeze mnie będzie właśnie wyglądać jak wyglądało przed moim zniknięciem. Nic na to nie mogę poradzić. Nie mam jak większość z was za pewne możliwości pisania w pracy.

Nie chcę by brzmiało to jak wymówka, dlatego też próbuję dokończyć to co zacząłem mimo wszystko. Choć nie jest łatwo, bo przyznam się że też zapomniałem o sesji w przeciągu tych kilku tygodni.

Dlatego też pojawiło się pytanie, czy nadal chcecie grać.

Na dodatkowe pytania też odpowiem
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline