Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2014, 15:01   #83
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Fajnie wyszło. Ulli na dobrą sprawę zmienił/ulepszył mój plan, bo sam zapomniałem o tym, że dysponuję uśpieniem dobrze że nie trzeba było używać większej liczby czarów. Notabene pół nocy spędziłem na czytaniu podręczników i odkryłem pełne znaczenie pewnej zdolności... ;> [Ulli - PW]

Co dalej? Jeśli nie zdążylibyśmy przypadkiem uciec to zawsze w odwodzie zostaje reszta planu czyli pochwycenie owego wieśniaka i zapodanie mu 'luki w pamięci'. Jeśli nie zajdzie zaś taka potrzeba to śmigajmy prosto do Creachur, zahaczając po drodze o jakąś sadzawkę. Przypominam Kurtowi że atak świni spowodował, że wpadł w 'nieczystości' - Grim się do Degnira nie zbliży na mniej niż 20 stóp, póki się nie umyje. No i poza tym koniecznie musi to zrobić, żeby móc opatrzyć nogę Torstena. Chu... steczka (piękne, Tomatos ) wie, czy ta świnia nie przenosi jakiejś świńskiej sepsy czy innych wścieklizn.
 
Demoon jest offline