Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2014, 17:42   #13
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
ja proponuję dla MG tworzyć sesje w systemie Warhammer bo każda sesja idzie jak złoto, ludzie się rzucają i po połowie dnia już nie ma rekrutki
więc ja chętnnie bym własnie popykał w Młotka

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Wolsung z jak najpełniejszą mechaniką, sam bym poprowadził jakby znalazło się ze 3-4 graczy, którzy znają zasady i wiedzą, że tam na graczach leży opisywanie sporej części świata (do czego przyzwyczajony nie jestem).
Wolsung'a był pograł ale nie spełniam Twoich kryteriów gdyz nie mam podręcznika i nigdy nie gralem
ale słyszałem dużo dobrego na temat tego systemu i się do niego przymierzam, wieć jak by były krótkie warsztaty w trakcie sesji to się piszę

Ja ostatnio mam fazę na starego, dobrego Warhammera bez jakiś tam wynalazków i mało ważnych questów, najlepiej to bym zagrał w jakiś scenariusz stworzony przez twórców. Wiem, że jest parę takich w podręcznikach, czytałem tylko ten pierwszy z 2 ed o podrózy przez jakiś las aż dochodziło się do Middenheim. Także na takie granie to jestem chętny

mogłoby być sympatycznie zagrać w DP

ale widzę, że bardziej tutaj jest popyt na Warhammer'a i raczej na jakąś nową sesję w tym świecie czekam
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 29-08-2014 o 20:41. Powód: Regulamin wątku
Dnc jest offline