Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2014, 19:09   #107
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Jakieś nam się wykruszenie drużynowe zrobiło... Romka nie ma od czwartku. Autumm niedysponowana, Nef ma problemy w realu, Aro milczy, do Plomyka pomyka ładniejsza połowa, ja mam urlop po polsku, Tomek tez jakis spadek formy... Może ten tydzień zrobimy taki na luzie; dokończycie co trzeba, nieobecni wyslą zaległe posty, a ja na raty zakończę ten rozdział sesji. Ale potem (może nawet w piątek) już ruszamy z kopyta i nie ma to tamto!!

I ponawiam pytanie: Czy ktoś ma potrzebę dialogu u krasnoludów, czy możemy przejść w kolejnej turze do podróży tą czy inną drogą? Jeśli macie jakieś pojedyncze pytania to wyślijcie mi na PW lub wpiszcie w doca; odpowiem w swoim poście.

Przypominam też, bo chyba nie dla wszystkich jest to jasne. Jeśli nie wysyłacie mi szczegółowych pytań lub wytycznych dot. działań postaci to w moich postach dostajecie jedynie najpowszechniej dostępne i najbardziej ogólne infomacje, przedmioty czy pomocne dłonie. Żeby dostać coś więcej niż przeciętne trzeba się trochę namęczyć - niekoniecznie na docu, ale jednak.
 
Sayane jest offline