Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2014, 00:30   #89
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Czy ja dobrze czytam, że właściwie w sesji to już szturmowy akszyn się zaczyna i jakieś skradajki albo gadajki to raczej odpadają? Przynajmniej jak dla mojego hiroła skoro został przydzielony do pociągu.

-I co z tym pomysłem na te 3 osobowe teamy? Jak tak to z kim jest mój hiroł?

-Co do strzelby ładuję śrutem. (Jest różnica czy drobny czy gruby?)

-Jaka jest mniej więcej odległość od pociągu do tego budynku "5"? Bo na mapce całkiem blisko wygląda ale w realu może być różnie. Bo nie wiem czy jest realna szansa dobiec jednym skokiem do ściany czy nie byłoby to zbyt rozsądne.

-Na samej "5" na dachu jest ktoś? Ewentualnie w jakichś oknach czy innych dziurach. Od strony pociągu są jakieś drzwi czy co przez co ewentualnie możnaby dostać się do środka? Z czego są ściany czy to jakas blacha, cegła, beton czy jeszcze co innego?
 
Pipboy79 jest offline