Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2014, 00:35   #26
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zgłasza się Milton Mac Treggir, prosty żołnierz lubiący niepokojące substancje. Potencjalnie pierwszy dealer na planecie. Miło mi. ^_^

Ktoś chętny na koneksje? Jedną już mam, ale z tego co mówiła mi pewna mądra głowa pełna cyferek i mechaniki można wziąć sobie aż dwie. Z ciekawszych propozycji na powiązania, powiem, że wylosowało mi jak to przetłumaczył Dhar "związek romantyczny" - może któraś Pani będzie na taki chętna? W końcu, za mundurem Panny sznurem, nie? ^_^
 
Imoshi jest offline