Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2014, 14:23   #1
Dalerius
 
Reputacja: 1 Dalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwuDalerius jest godny podziwu
[Komentarze] [D&D 3.5/FR] Kłopoty we Wrotach Baldura

Witam serdecznie wszystkich graczy

Może na początek kilka uwag :

- Jak już wspomniałem podczas rekrutacji, czas na napisanie posta trwa do tygodnia. Z tym, że jeżeli ktoś zdąży przygotować odpis wcześniej, niech go wstawi. Tydzień to maksymalny czas dla każdego gracza i dla mnie, ale jeżeli zdarzy się taka sytuacja, że wszyscy gracze i MG napiszą post przed upływem tego czasu, będę już przygotowywać następny odpis. W przypadku, gdy ktoś będzie niedostępny na jakiś czas z różnych powodów, niech napisze to w tym temacie, a jego postać będzie przez ten czas nieczynna.

- Długość odpisów - tu zostawiam wam wolną ręką. Jeżeli ktoś będzie chciał bardzo szczegółowo opisywać emocje, uczucia, wygląd i ogólnie stworzyć rozbudowany odpis, nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz będzie mile widziane Najważniejsze by post coś wnosił i nie był za krótki.

- Do wszelakich wypowiedzi, dialogów i przemyśleń bohaterów używamy kursywy i wyprzedzamy je myślnikiem. Jeżeli chodzi o formę wypowiedzi czy to czasie przeszłym, czy teraźniejszym, to zależy od was. Reszta pozostaje bez zmian.

- Jeżeli chodzi o dialogi to oczywiście wszystkie wypowiedzi i zachowania NPC będą opisywane przeze mnie.

Najważniejsza kwestia: kiedy zaczynamy?
Wkrótce. Myślę, że odpis powinien być gotowy za kilka dni. Do tego czasu jeżeli sobie tego życzycie możecie przedstawić swoje postacie innym graczom i przywitać się

Na razie ode mnie to wszystko. W razie pytań proszę pisać. No i oczywiście życzę wszystkim dobrej zabawy
 
Dalerius jest offline