Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2014, 22:43   #3
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Również witam wszystkich. Na wstępie wyrażę moją radość i zadowolenie z tego, że dostałem się do sesji. Fajnie będzie grać w tak wyborowym towarzystwie. Uważam, że dialogi w tym składzie powinny układać się wybornie. Dziękuję rudej za wypełnienie profilu sesji, zmienienie rozmiaru avatara i wspaniały dialog, który (może) pojawi się w pierwszej kolejce odpisów.

Jak zauważyliście bombarduje lekko wasze PW aby ustalić jak dobrze i skąd znają się nasi BG. Z każdym z was chciałbym w pierwszych kolejkach rozegrać małą scenkę czy dialog dotyczący naszego poznania czy też znajomości. Sądząc po czasie jaki mamy na pierwszy odpis może uda się to zrealizować już w pierwszej kolejce.

Jeszcze raz miło mi powitać Mistrzynie Gry, Graczy oraz Czytelników, których mam nadzieję będzie nam wraz z upływem tekstu w sesji przybywać.
 
Lechu jest offline