Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2014, 08:51   #4
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Właśnie coś mi się przypomniało po przeczytaniu postu Lecha:

Starajcie się do mnie nie słać PW, piszcie na gg/maila/w swoich lub wspólnych docach albo w komentarzach do sesji. Nie, że was nie lubię, ale zwyczajnie zawsze mam zawaloną skrzynkę na forum, przez co część wiadomości może nawet nie dotrzeć.

Inne uwagi ogólne:
- Nie ma za co.
-Sprawdźcie wszyscy w swoich KP w panelu sesji poprawność wpisanych danych.
- Nie grzebać mi za dużo po panelu, chcę mieć wszystko w mniej więcej takim samym układzie u każdego.
- Nie marudzić za głośno na MG.
- Wziąć się za pisanie postów!

Abi z Tobą odegraną scenkę muszę odrobinę przesunąć w czasie.
Lechu, dzięki, bardzo miło mnie zaskoczyłeś swoim lekkim i przyjemnym stylem pisania.
Merill i Dhratlach wiadomo, jesteśmy dogadani, a co będzie się działo później to się okaże.
Reinchard - w sumie tyle chyba wystarczy co na PW było.
Wilczy, złap mnie dziś jakoś jak będziesz miał czas, dogadamy się (będę dostępna przez cały dzień).
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline