Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2014, 09:07   #13
Mroczny
 
Reputacja: 1 Mroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłość
Magia jest, ale nie ma sprecyzowanych czarów, dlatego nie robiłem żadnych podziałów. Jak magia działa mogę wam uchylić rąbka tajemnicy jednak wasze postacie na początku gry tej wiedzy posiadać nie będą.

W grze są dwa źródła magii. Jednym są bogowie oraz inne wyjątkowo mocne istoty - źródło praktycznie niewyczerpalne, lecz posiadające pewne ograniczenia. Po pierwsze korzystanie z Mocy wymaga zgody właściciela, czyli nie każdy może z niej korzystać. Po drugie odległość od źródła nie może być zbyt duża gdyż im jest większa tym większe są straty przy transferze Mocy. No i bywają też miejsca zamieszkane przez samych ateistów, gdzie bogowie nie mają żadnej mocy.

Drugim źródłem jest wasza dusza. Tutaj z magią nie można przesadzić, gdyż możecie doprowadzić do całkowitej destrukcji swojej duszy. Nauka tej drogi wymaga o dużo większej cierpliwości, jednak daje dużo ciekawych opcji, których nie daje tamta możliwość.

Dokładniejsze informacje o działaniu którejś z tych ścieżek dostaniecie dopiero, podczas wykładów jak wasza postać zdecyduje się na którąś z nich.

Ogólnie to poznając te możliwości możecie ukierunkowywać przepływ mocy tak jak wam się podoba. Możecie tworzyć przedmioty, niszczyć je, przemieszczać i tak dalej. Nie ma tutaj nauki konkretnych zaklęć.

EDIT: @Satori wolałbym raczej rysunki, ale jest to raczej taki smaczek na który nie zwracam większej uwagi. Bardziej mnie interesuje opisowa część waszej KP.

EDIT2: Pragnąłbym również podziękować za wszystkie nadesłane już KP. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego zainteresowania tą sesją, dlatego jestem mile zaskoczony Żałuję również, że mam przeznaczonych tak mało miejsc, ale więcej ciężko byłoby mi uciągnąć... Oczywiście wciąż czekam na więcej tak dobrych KP jak większość z tych które dostałem
 

Ostatnio edytowane przez Mroczny : 14-08-2014 o 11:22.
Mroczny jest offline