Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2014, 09:58   #24
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cześć!

Jak jesteś zdecydowany grać i wyślesz mi gotową postać (zrobiona ze mną mechanika + fabularne mięsko), to możesz grać. Jak się nazbiera za dużo osób to po prostu będzie kto pierwszy (z przygotowanym bohaterem), ten lepszy - z natury jestem niecierpliwy i się garnę do mistrzowania jak nie wiem kto. Czyli na obecną chwilę na 100% mam tylko jednego gracza (Hazard). W sumie mogłem wprowadzić taką zasadę już na samym początku, bo z tego co czytam tu i ówdzie to ludzie na forum ogólnie prezentują dobry, jeśli nie wysoki, poziom gry i nie ma czego się bać.

Tworzenie postaci opisałem w pierwszej wiadomości. Zapraszam na pw z kuponem lotto i wybranym archetypem.

PS. Jak ja cholernie nie lubię odmawiać ludziom...
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-08-2014 o 19:30.
Lord Cluttermonkey jest offline