Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2014, 16:48   #469
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Iiiiii KONIEC.
Ostatni post MG. Sesja oficjalnie się zakończyła. Gratuluję dotrwania do końca, gratuluję stworzenia tak wciągającej i skomplikowanej rozgrywki i gratuluję ukończenia pierwszej i jedynej dotąd sesji o drowach
Nikt tego przed nami nie dokonał. Więc możecie być z siebie dumni, moi drodzy.
Tak więc... sesję do przeniesienia do archiwum zgłoszę w następnym tygodniu. Tak jak powiedziałem, dwa-trzy tygodnie zajmie mi przygotowanie rekrutki i nowej odsłony sesji. Więc macie wakacje od drowów.
Wraz z nową sesją wasze postacie awansują o poziom . Tak w ramach nagrody .

Cieszę się że wytrzymaliście pode mną tak długo i dziękuję za spory wysiłek i wkład włożony w tą sesję... wkład który uczynił ją wyjątkową. Do napisania pozostały mi jeszcze tajne końcówki dla Aisu i Zell i te pojawią się na weekendzie.

Tak więc... see you in the next Fires of Erelhei-Cinlu, oby sequel dorównał oryginałowi
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline