Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2014, 21:59   #13
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
To wszystko zależy jak toczyły się jej losy Jeśli wychowywała się szczęśliwie w pełnej rodzinie czarodziejów, gdzie od narodzin kultywowano uprawianie magii to może być bardzo zdolną i w miarę silną wiedźmą. Oczywiście nie wszystko jest takie łatwe w życiu, bo po drodze pojawiają się różne przeciwności, które mogą, choć nie muszą, spowolnić rozwój czarostwa Jeśli jednak z jakichś powodów całe życie żyła bez kontaktu z innymi czarodziejami i nie miała źródeł, z których mogłaby się uczyć zaklęć, a jednak odkryła w sobie magię, to może być taką dziką wiedźmą, która jednak nic nie wie o swoim darze, udają się jej przypadkowe czary, ale w każdej chwili może się zabić prostą aktywnością magiczną XD No różnie mogą się potoczyć losy. Oczywiście ja tu napisałem dwa skrajne przypadki W każdym razie moja odpowiedź brzmi: jeśli będzie dobrze uzasadnione, to tak, może być całkiem silna i świadoma
 
Koinu jest offline