Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2014, 21:49   #130
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Spieszę z wyjaśnieniem

W poście stoi właściwie to, co napisałem w komentarzach (może poza punktem drugim... ). Stąd nie będzie dla nikogo fabularnym problemem nawiązanie do tychże przemyśleń Mortensena, szczególnie po informacji w Komentarzach, że podzieli się nimi z pozostałymi.

Dlaczego nie ustami postaci? Hmm... najpierw miało być (w formie wtrącenia na koniec, że przy najbliższej nadarzającej się okazji podzieli się wynikami swoich rozważań), potem jednak uznałem, że tak naprawdę jako gracz nie mam pojęcia, gdzie ewakuująca się z powodu zadymienia ekipa BG znajdzie nieco tlenu, by móc jakimikolwiek przemyśleniami się podzielić (a trochę bez sensu pisać o chęci obstawienia rozwidlenia, jeśli miejscem rozmowy będzie wejście do kopalni na powierzchni ). Następnie wrzuciłem info do Komentarzy i jakoś wyleciało z głowy, by robić coś jeszcze w wątku sesyjnym.

Nasz drogi MG nie wprowadził szczegółowych zasad co do tego, co ma znaleźć się w sesji, a co w komentarzach. Co więcej, w przypadku potyczki pod Białą Skałą uczestnicy składali deklaracje dot. działań ich postaci również w komentarzach, a walka była chyba ważniejsza dla przebiegu sesji, niż mało w sumie istotna uwaga Mortensena, którą tak naprawdę pozostali mogą zwyczajnie zignorować). Nie było wówczas żadnych protestów na taką formę i stąd taka forma mojego udziału (wracając do kopalni), tym bardziej, że w samej sesji opisałem pokrótce o co BG chodzi.

Podsumowując - uznałem, że przemyślenia myśliwego nie są na tyle istotne, by posyłać po Edytę (), za to celem rozwiania wątpliwości dałem wyjaśnienia w Komentarzach do sesji.

Z grubsza tak to wyglądało

Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline