Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2014, 01:19   #471
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
Sesja sesja i po sesji.

Chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą rozgrywkę. Liliel, F.leji i Zell, które miałem okazję poznać a nawet się zaprzyjaźnić, Icariusowi i Viviaen, z którymi nie zawsze się zgadzałem, ale którzy jednak sprawiali że sprawy przybierały interesujący powrót, a także Fenrisowi i Błyskowi, którzy niestety nie dali rady dotrwać do końca, i których wątki już po wsze czasy przepadły, niestety. No i oczywiście Abishaiowi, który co prawda miejscami doprowadzał mnie do szewskiej pasji, ale który stworzył cholernie ciekawy świat który mam nadzieje w końcu rozgryźć w drugiej sesji.

Żałuje tylko jednej drobnej rzeczy...

PS: Wnioskuje nie o poziomy dla wszystkich, ale taką ilość expa dla wszystkich, żeby osoba o najwyższym poziomie dostała level. Tak żeby troche wyrównać druzynę. To chyba uczciwe, prawda? (biedne niskolevelowe cztery litery Lesena nie mają tu nic do rzeczy, nie, gdzie tam)

PS2:
Cytat:
Ach... dobra sesja. Chcę jeszcze.
Another?
 
__________________
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be."
Aisu jest offline