Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2014, 10:47   #17
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Volkodav Zobacz post
Ok poprawiłem - wysyłam.

Jeszcze trzy sprawy:
1. Jak 'dodać implant do postaci'? Jakie są zasady?
2. Jak ocenić poziom technologii? W sensie jak ona de facto wygląda, rozumiem wariacje na temat XIX w. ale mam tu inwencję, czy są jakieś sztywniejsze zasady? Czy jednostrzałowy pistolet to 'szczyt techniki'?
3. Ekwipunek?
Na starcie implantów nie macie. Można je zyskać podczas gry. To będzie trochę jak odpowiednik rozwoju postaci.
Technologię i dużo z rysu świata będę przedstawiał na bieżąco. Ogólnie występuje dużo maszyn parowych, stosuje się broń czarnoprochową, istnieją już konstrukcje typu sterowce. I nie są to cuda, jakie ludzie specjalnie wytykają palcami. Szczyt techniki to bardziej proste komputery; gdzieś pojawiają się też głosy o skonstruowaniu prymitywnej broni plazmowej. Jeśli grałeś w Arcanum, to możesz się tą grą sporo sugerować.
Ekwipunek dodaję ja. Napiszę Ci w najbliższym czasie co masz przy sobie.
 
Caleb jest offline