Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2014, 15:35   #25
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Chłopak zmarszczył brwi, jakby usiłował sobie coś intensywnie przypomnieć.

- Shinra..? Shiba? Shinji! Shinji Ikacośtam...- potarł twarz - Ja..nie znałem go dobrze. Nie moje klimaty, ziomek. Miał fiksa na te wszystkie gadżety, wszczepy i inne metalowe pierdy. Na mieście mówili, że jest nawszczepiany po uszy, ale pierwszorzędnie; nic nie było widać. Tak jak ta..ta... - zadrżał i skulił się - Wyglądała zupełnie jak człowiek. Dziewczyny mówiły, że pracowała na ulicy, kawałek stąd. Takich tu nie wpuszczamy, nie... - Okaine zagryzł wargi i przełknął ślinę. Wyglądało na to, że mówienie o fembocie sprawia mu wyjątkową trudność - Widziałem ją z bliska...Ona..ona... - znów się zaciął, ale zanim Specter miał okazję bardziej go przycisnąć, za ich plecami rozległ się zdecydowany, kobiecy głos:

- Nie za dużo pan sobie pozwala? - za agentem i menadżerem stała policjanta od przesłuchań. Plakietka, prócz nazwiska, indetyfikowała ją jako policyjnego psychologa. - Pan Okaine przeszedł bardzo wiele przez ostatni czas i nie należy go dodatkowo stresować przesłuchiwaniem. Przypomnę, że to on jest ofiarą, a nie podejrzanym - spojrzała na agenta złym wzrokiem - Stanowczo nalegam, żeby zostawił pan tego biednego człowieka w spokoju. Wszystko, czego potrzebuje "cywilny konsultant" jest w protkołach i nagraniach - wskazła ręką na kącik techników, podnosząc hardo podbródek - To policyjna, legalna operacja, a nie plac zabaw dla domorosłych Bondów - fuknęła na koniec i delikatnie ujęła zmieszanego chłopaka pod ramię, odciągając go od Spectera.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline