Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2014, 16:45   #34
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok. To z edytuje posta jako, że już go dałem. Dzwonię więc do Juniora.

Fajnie , że uważasz iż łapię sesję bo muszę przyznać świetnie się w niej bawię. W większości sesji mojego ukochanego CePka rozkminy polegały na tym czy wchodzę do pokoju uprzednio rzucając granat czy przebijam się przed szybę i pruję z karabinów ile się da. Tutaj jest bardziej łagodnie , ale też daje to dużo satysfakcji. Można bardziej skupić się na kreacji i relacjach bohatera (a to kocham naj)

Opcja a nawet dwie? Nie wiem czy uda mi się coś wymyślić. Może jak przejrzę po raz kolejny poprzednie posty. Bo oczywiście to robię szukając poszlak Kłuje mnie w oczy ta zakrwawiona koszula Mikela. Zauważyłem ją od razu a ty dałaś nawet drugą o niej wzmiankę w kolejnym poście więc coś musi być na rzeczy Spytam się Sterliza o co chodzi z menadżerem jak go znajdę , bo nie chce zostawiać nie domkniętych drzwi.

Nie dawaj teraz odpowiedzi w sesji , bo muszę zrobić edita :P

EDIT:
No post jest. Mam nadzieję, że trafiłem A jak widzisz mój styl pisania w sesji? Inspiruje się książkami o Marlowe i Sin City w kwestii dziwnych porównań i takiego stylu bycia Spectera, lekkiego humoru który pozwala mu przetrwać w całym bagnie . Przeczytałem na TV TROOPES , że dawne pulp fiction miało podobne wzmianki.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 17-08-2014 o 16:59.
Pinn jest offline