Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2014, 20:46   #27
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Soundtrack

[MEDIA]http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/239/8/1/the_passion1_by_sarahlouisejohnson-d2x7x86.jpg[/MEDIA]

Głos, który rozbrzmiał w słuchawce nie należał bynajmniej do Juniora, ale zapewne żaden mężczyzna na miejscu Spectera nie żałowałby tego. Głos bowiem obiecywał wiele, kusząc i mrucząc zmysłowo w słuchawce, niczym przeciągający się w cieple kot. Lekko schrypnięty, miękki i aksamitnie kuszący mógł należeć tylko do anioła lub kobiety absolutnie zepsutej.

- Witaj Ted. Jacob jest w tej chwili zajęty w łazience. Myślę, że to nasza ostatnia pacjentka tak na niego zadziałała. Ma ci jednak klika ważnych rzeczy do przekazania, więc najlepiej, jeśli nas odwiedzisz. To nie na telefon... - zanim Specter zdążył powiedzieć coś więcej, usłyszał tylko lekkie cmoknięcie pocałunku po drugiej stronie i sygnał przerwanego połączenia.

Sterlitz stał nad technikami, podpisując protokoły; jego kurtka lśniła od deszczu, a pod stopami policjanta zebrała się spora kałuża wody. Zapytany o menadżera, podniósł na agenta trochę nieobecny wzrok.

- Okaine? Nie mówiłem panu? Uratował kilkunastu ludzi, wciągając ich własnymi rękami do wnętrza klubu. Rannych też... Niemal pod samym nosem morderczyni. Rzadki przykład odwagi... albo głupoty - uśmiechnął się przepraszająco - Wybaczy pan? Mam urwanie głowy z zakończeniem operacji...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline