Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2014, 14:27   #1
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Ścieżki - dyskusja

Tym razem bez sondy. Poprzednia skończyła się z wynikiem:
5 osób za eksploracją
5 osób na kinem drogi
4 osoby za politycznymi machlojkami
i jedna, którą to nie interesowało.

W związku z tym, że zanim zacznę prowadzić minie chwilę czasu chciała bym poprowadzić dyskusję przygotowawczą. Poza sesjami na których gram tworze jeszcze materiały na tę sesję co może zająć chwilę czasu jako, że chcę jak najdokładniej przedstawić niektóre aspekty świata.

Mam jednak kilka pytań co do tego co lubicie i jakie klimaty by was interesowały. Zamierzam tutaj wrzucać okrojone informacje i zadawać pytania byście zarówno wy jak i ja mogli się przygotować co nieco do tego co zamierzam poprowadzić.

Pierwsze pytania:
1. Czy lubicie gdy fantasy miesza się z sci-fi? Jeśli tak to w jakiej formie?
2. Jak odnosicie się do świata ze zmienioną fauną i florą? Część rzeczy jest jak w naszej rzeczywistości, część inna. Chodzi tutaj głównie o mocne zmiany, nie tylko o dorzucenie do naszego środowiska kilku stworów.
3. Czy nie odstraszają was inne klimaty niż średniowieczna Europa? Afryka, Azja oraz ich mitologie?
4. I na koniec tej tury pytań, czy surrealizm również was nie odstrasza?

Czekam na wasze odpowiedzi, z których mam nadzieje wyjdą kolejne pytania, zarówno moje do was jak i wasze do mnie. Podejrzewam, że będę musiała sprecyzować kilka rzeczy, dopowiedzieć dlatego też nie ograniczajcie się.
 
Asderuki jest offline