Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2014, 00:29   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie mam niestety dostępu do podręcznika (DMG 3.5, tak?), ale z tego co pamiętam to jest możliwe stworzenie pancerza posiadającego kilka magicznych efektów. Pamiętaj jednak, że koszt stworzenia takiego przedmiotu jest bardzo wysoki.

Zbroja może mieć max enhancement bonus +5, zaś zaklęcia traktowane są jako "special abilities", więc nie będzie problemu z dodaniem paru ładunków jakiegoś tam zaklęcia (zwróć uwagę na to, że aby nadać przedmiotowi jakąś magiczną właściwość to musi on już mieć co najmniej enhancement bonus +1). Nie pamiętam też czy były jakieś ograniczenia co do ilości posiadanych magicznych właściwości, ale z tego co pamiętam to nie było nic na ten temat napisane w podręcznikach. Po prostu cena jest tak koszmarnie wysoka, że się nie opłaca ładowania więcej niż dwóch efektów na jeden przedmiot.

Będziesz też potrzebował jakiegoś dosyć potężnego czaromiota, który wplecie w zbroje owe zaklęcia.

Ja jako DM mam taką własną domową zasadę, że liczba magicznych efektów na przedmiocie nie może przekraczać enhancement bonus, ale to raczej nie ma nic wspólnego z oryginalnymi zasadami.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline