Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2014, 21:30   #86
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A prosiłam, żeby sprawy techniczne w komentach, a te o aktualną sytuację w docku :> oj, nie czytają gracze, nie czytają, zaraz będą karne klapsy

Odpowiem tu - ostatni raz. Potem proszę się trzymać wyznaczonych miejsc!

Cytat:
O ile dobrze zrozumiałem "mięcho" (aż się zrobiłem głodny) nie ma przy hibernatorach szafek na rzeczy osobiste?
Każdy hibernator ma w sobie skrytkę na takie rzeczy. Oczywiście liczę na rozsądek, co kwalifkujecie do "rzeczy osobistych".

Cytat:
Drzwi magazynu również są bez zasilania i nie da się ich tak po prostu otworzyć naciskając klamkę?
Magazynu? To, co widzicie wokół siebie - na tą chwilę - ma energię. Kable prowadzą gdzieś dalej (mała podpowiedź "gdzie" jest na ścianie )

Cytat:
Na jak bardzo uszkodzone wydająsię drzwi wyjściowe z modułu? Dadzą się otworzyć czy nie?
Jeśli je odegniesz/wyprostujesz - to tak. Ale gołymi rękami raczej tego nie zrobisz.

Cytat:
Czy mamy dostęp do jakiegoś ogólnostatkowego systemu komunikacji? - założyłem że nie skoro w opisie dla pozostałych był człowiek dobijający się i krzyczący przez drzwi.
Tadam! Gracz który myśli, dziękuję Co ileś metrów rozmieszczone są małe terminale do komunikacji/map/wywoływania komputera pokłądowego i głośniki, które obecnie wyją alarmem. Można korzystać, aczkolwiek łączność nie jest pełna - część statku jest z niej wyłączona. To samo tyczy się personalnych komunikatorów.

Cytat:
Czy da się wyjść do hangaru nie ryzykując życia ludzi wewnątrz modułu? Czyli czy jest śluza między hangarem a naszym pomieszczeniem?
Tak, jest śluza, sam hangar w stanie "domyślnym" ma też w środku atmosferę.
Cytat:
Ile osób jest z nami? Tylko gracze czy są też NPCe?
Wy jesteście wybudzeni. Nie wiecie, co stało się z resztą; cała barka przewoziła jeszcze 48 innych ludzi i 10 osób załogi. Łącznie kolonistów miało być 70.

Cytat:
Ile jest w sumie skafandrów i Zbrój? Wystarczy dla każdego czy zabraknie?
Tu są tylko te "bojowe" wersje. Jest ich pięć - 2 armory i 3 ciężkie próżniowe na wierzchu. Reszta jest zapewne pochowana, ale wersji "cywilinych". na pewno jest dość, tylko nie tutaj

Cytat:
Założyłem że zbroje mają system komunikacji. Jaki może być jego zasięg, w sensie czy obejmuje cały statek czy tylko część?
Część, jeśli korzystasz z komunikacji "wewnętrznej" (zbroja-zbroja), ale można próbować się połączyć z całym statkiem. To samo tyczy się personalnych komunikatorów.

Cytat:
Przy okazji będę mógł poszukać moich masek oddechowych i kombinezonów
Tu się zlituję i podpowiem, że standardem na wypadek takich awarii są "stacje bezpieczeństwa" na korytarzach. Zwykle są to kapsuły z maskami tlenowymi, apteczką i kilkoma lekkimi skafandrami.

Tak jak mówiłam, na razie "swoim" sprzętem się nie przejmujcie. Spróbujcie pokombinować z tym co jest na statku, bo większość Waszego mienia spoczywa *gdzieś* w magazynach :P

---

Przypominam też o tym, że używamy mechaniki - testów na wiedzę na przykład

----

A teraz pytać w docku!

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 20-08-2014 o 21:43.
Autumm jest offline