Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 00:12   #90
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Okej, to mała uwaga dla tych, którzy nie znają mojego stylu prowadzenia:

Pytajcie.

Zwykle nie mam w całości rozrysowanej danej lokacji co do milimetra - nie ma co zawalać graczy niepotrzebnymi informacjami - więc za każdym razem uzupełniam to o szczegóły, które wg. Was są istotne. Tak więc pytając mnie o coś, o czym wcześniej nie myślałam, niejako kreujecie świat

No i oczywiście zachęcam do małego światotworzenia - niekrytyczne elementy rzeczywistości można zawsze dodawać, a jak macie wąptliwości, to skonsultujcie to ze mną.

Ale to normalne na początku gry, że są niejasności i zdumienia. Za kilka kolejek się wyrobimy i przyzwyczaimy do swoich stylów
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline