Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 11:06   #16
Mroczny
 
Reputacja: 1 Mroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłość
Muszę was bardzo przeprosić, ale zmuszony jestem wydać taki jakby patch do gry, zanim ona w ogóle wyszła. Wiem, że jest to storytelling, ale zauważyłem ostatnio że w mojej koncepcji zaistniał bardzo duży debalans. Dlatego wiedzcie, że w grze będzie można spotkać różne bardzo ciekawe twory techniki. Nie będą one dostępne dla ludzi czczących bogów, tak samo jak magia nie będzie dostępna dla tych którzy ich nie czczą. (Nie mówię tu o wierze, bo oni po prostu istnieją.) Tak więc poprawiam jedną ze swoich odpowiedzi. Broń palna będzie na 100%...

Wiąże się z tym również inna kwestia. Padło tutaj pytanie o gatunek. Między innymi w związku z tą poprawką i ta odpowiedź się zmienia. Tak naprawdę to gatunek będzie zależał od waszych decyzji w grze. Mam zaplanowane dla was całkiem różne ścieżki. Wszystkie wybory będą określone tak jasno, jak się tylko da, więc nieporozumień być nie powinno, jednak wybaczcie mi po raz kolejny, ale nie zdziwcie się jak gdzieś na drugim krańcu wyspy kultura ludzi będzie na tyle inna, że i gatunek w tamtym rejonie będzie inny. Ten świat z założenia miał eksperymentować z łączeniem tego, lecz gdzieś mi to umknęło i nie poinformowałem was o tym wprost. Mam nadzieję, że mimo to was to nie zniechęci do tej sesji.
 
Mroczny jest offline