Wątek: Schronienie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 18:15   #2
BlackStar
 
Reputacja: 1 BlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodze
Póki co zajmuję się obserwacją okolic. Prócz tego muszę w końcu się wyzbyć zwyczajudrapania po ggłowie kiedy o czymś myślę. Łuski szybko odrastają, ale... No mimo wszystko to irytuje mieć ubytki. Bo jak może wyglądać kawałek różowej skóry na tle złoto szarej skóry? Spojrzałam na miejsce, gdzie siedzieli moi rodzice. Dlaczego musiało się to aż tak zepsuć? Plus z tym długim jęzorem jeszcze nie potrafię mówić za dobrze. A moja paszcza? Wejdzie głowa, ręce i kawałek korpusu na jeden raz. Zastanawia mnie cały czas fakt tej przemiany. Zamachnęłam się ogonem i wstałam ze skały. Czas na obchód. Mały wgląd z góry na otoczenie, obejście doliny... Chce ochronić wszystkich, zwłaszcza rodzinę. Jak już upewniam się, że wszystko jest w porządku to podchodzę bliżej, zobaczyć jak wszyscy znoszą podróż.
- Yo - najlepsze dla mojej wymowy przywitanie.
Siadłam, opierając się o coś co kiedyś musiało być sporym drzewem, teraz jest to tylko kawałek pniaka.
 
BlackStar jest offline