WÄ…tek: Schronienie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 19:45   #3
Okami
 
Reputacja: 1 Okami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodzeOkami jest na bardzo dobrej drodze
- Cześć - odparłam przypatrując się istocie... w gruncie rzeczy smokowi. No cóż. Każdy jest inny, prawda? Sama wiedziałam o tym najlepiej. Z całej tej grupy ludzi wiedział o tym tylko przywódca... Jedyny, który mnie rozumie. Tak myślę. Zwłaszcza, że reszcie nie mam zamiaru na razie o niczym mówić. Swoją drogą to ciekawa ekipa ochroniarska. Ja, jakaś smoczyca, mówiąca językiem ludzi i... i jakiś milczący człowiek, którego jeszcze nie znałam. Przy okazji rozejrzałam się z ciekawością po miejscu, w którym aktualnie jesteśmy. Patrzę zwłaszcza na punkty orientacyjne oraz punkty strategiczne, z których można by było zaskoczyć zwierzynę łowną. Skoro obiecałam przynosić jedzonko... aczkolwiek to smoczysko ciężko będzie nakarmić. Za co mnie pokarało takim życiem?
 
Okami jest offline