Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 22:42   #46
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał devilnevercr Zobacz post
Hej

U Roran'a będzie on także neutralny ale wskazaniem w stronę dobrego.

Jak już gdzieś pisałem większość czasu na granie sesji mam gdy jestem w pracy bo w domu zbyt dużo obowiązków i życie prywatne nie pozwala
W pracy niestety mam zablokowanego doc'a więc nie wiem na ile będę w stanie odpowiadać. Z rekrutacji którą MG zrobił zrozumiałem, że nie będzie doc'a albo będzie marginalnie używany dlatego też się zgłosiłem
Póki co widzę, że na tym doc'u sporo się dzieje a ja o niczym nie wiem.

Tak czy siak na weekend postaram się zaglądnąć w doc'a a od poniedziałku będę już spokojnie odpisywał tutaj na forum i najwyżej ktoś to przeklei.

Jeśli tam jest dużo stron to możecie mi zreferować co się stało
Pokrótce:
1. Krótka rozmowa. Padł pomysł sprawdzenia czy niewolnicy, którzy spadli przeżyli. Klif okazał się jednak zbyt stromy żeby bezpiecznie zejść.
2. Przeszukanie resztek karawany (przy podziale racji i kosztowności uwzględniliśmy oczywiście Twojego Khazada). Do tego trochę broni, ciuchów, dużo oleju i narkotyki doprawione spaczeniem, które zniszczyliśmy.
3. W tym czasie Mortiz grzebie zwłoki.
4. Planujemy kierunek podróży. Mathias chce się udać na wschód bo ma tam przyjaciela zarządzającego małym księstwem. Mortiz chce ruszyć za Eugenem (Reiss jest bardzo przeciw są zbyt liczni), Iwan chce wrócić na znane nam tereny (tutaj znowu mój mag zachowujący się jak opozycja pełną gębą uznał to za niekorzystne, bo Eugen może nas szukać). Decyzja jeszcze nie padła na 100% ale najpopularnieszy właśnie jest wschód mimo, że to około tygodnia drogi. Nikt nie stawia się w pozycji "albo mój kierunek albo sie rozdzielamy" więc równie dobrze możemy wylądować na północy.

Chyba niczego nie pominąłem. Zostały też przekazane pewne informacje, Mathias wspomniał, że tamtych wspomaga silny czarnoksiężnik, Jochen, że chaośnik na białym koniu z rysów przypomina Eugena a Mortiz i Iwan przybliżyli trochę miejscowe zwyczaje. Dużo klimacenie, pokazywania charakterów ale nic decyzyjnego.

MG bardziej myślałem o złym. Trochę też pasuje praworządny chociaż pobudki kierujące Mathiasem zdecydowanie takie nie są. Neutralny na razie najbardziej pasuje, tak jak wspominałeś postać może zmienić swój światopogląd.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline