Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2007, 02:52   #16
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Khalida
A do kali0 - powodzenia w prowadzeniu sesji, i zawsze, zawsze zostawaj przy swoim zdaniu.
A ja słyszałem, że tylko krowa nie zmienia zdania...

W skrócie:

Zgadzam się w pełni, że MG spokojnie sobie może prowadzić sesję jaka mu się podoba i z takimi zmianami jakie mu się widzą (co pięknie ujęła w swoim poście Tahu-tahu, pisząc o rakietach ziemia-hobbit i miotaczach kisielu).

Popieram dwie propozycje Bortasza: odpowiedni komentarz powie fanom Tolkiena czego się spodziewać, więc pozwoli im uniknąć rozczarowania, przyznaję, rzuciłem się na sesję z nadzieją w sercu i gorzko mi było w chwilę potem. Na pewno doceniłbym sugerowaną przez Bortasza zmianę w temacie rekrutacji.

O ortografii nawet nie wspomnę, IMO takie błędy potrafią uczynić sesję nie do przejścia.

Ale Yaneks, człowieku, nie prowadź krucjaty! Zwłaszcza, jak nie jesteś pewny w temacie. Niziołki nie żyją stu lat? A to niby czemu, skoro wzmianki są w Tolkienie o 104 letnim? I to nie Bagginsie, a Tuku. Pierścień miał właściwości przedłużające życie, prawda?

Nie wspomnę już o mocach Valinoru, który zupełnie pominąłeś, stwierdzając radośnie, że Gandalf po walce z Sauronem zwyczajnie umarł. Nagle, książki Tolkiena chyba się przepisały same, kiedy nie patrzyłem. W dodatku fascynuje mnie, w jaki sposób Gandalf umarł. Bo gość był ISTARIM. MAIAREM. Oni są jednymi z Ainurów. Pomniejszych, ale nadal.

Nie pisałbym tego, gdyby nie dość napastliwa forma jaką prezentujesz, nie pierwszy zresztą raz. Taki 'atak', w połączeniu z rażącymi błędami jest faux pas, tak się po prostu nie robi.

EDIT: Nie zauważyłem drugiej strony tematu... :/ Skoro tak, to już milknę.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline