Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2014, 18:48   #11
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Cedryk z gg korzystam sporadycznie. W Twojej karcie jak i każdej innej jako otrzymałem/otrzymam wszelkie komentarze zaznaczam kolorem na dole docka.

W pierwszym poście poprawiłem drobny błąd. Na cechy rzucacie 2k10+20 a nie 2k20. Dzięki za zwrocenie uwagi.

Pełne karty, które otrzymałem z krótkim opisem:

Nabór na pierwsze miejsce:
Dziadek Zielarz jako Leopold Heidmann. Człowiek, który zjadł zęby na służbie Elektorowi Stirlandu i Cesarzowi. O dziwo z rodziną.

Nabór na drugie miejsce (kolejność według otrzymanej karty):
Clutterbane jako Meinhard Maria Hieldermann. Chłop i były akolita jakiegoś zagramanicznego bóstwa. Przy tym o dziwo człek znający się na strategii.
Cedryk jako Seiger Vorten Reikland. Syn kupca, cechujący się nie małym obyciem i darem do słów. Aż dziw, że przed służbą w lekkiej jeździe służył w BPP.

Z oboma panami trochę grywałem ale z Cedrykiem dawno a z Cluterrbanem od niedawna i jeszcze nie zdążyli mnie wyczuć (w przeciwieństwie do Zielarza, który po ponad rocznej wspólnej sesji niczym strzelec Hochlandzki trafił w sam środek tarczy wpasowując się idealnie w świat).

Do tego mam jedną kartę w trakcie tworzenia. Nicku nie ujawnię jednak tworzy się świetny strzelec i jeździec, który jest nielubiany wśród oficerów (deprymuje oddział jednego a od drugiego nie wiele gorzej jeździ).

Będę informacje o otrzymanych kartach wpisywał na dole pierwszego posta z podziałem na miejsca do których startują.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline