Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2014, 20:55   #43
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok. To czekam. Mam nadzieje , że nie pozapominam tropów w między czasie

W takim razie myślę , że wystarczy mi siła magnum i auto-strzelba w bagażniku. Powiedźmy że jeszcze coś z czasów wojennych lub coś z przyjaznego demobilu. Wtedy każda broń Spectera będzie miała jakąś historię.

[media]http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/228/3/c/concept_shotgun_progress__cage1__by_alexgrenlie-d7vgkqg.png[/media]
Oto rysunek. W zasadzie jakiś czas temu to on zainspirował mnie do dzisiejszej prośby, bo pomyślałem że fajnie by się z tego strzelało

Aha- wyjaśnisz w końcu czym jest Sekcja 10? Bo widzę to jako grupę specjalnych detektywów do trudnych spraw, ale wolałbym uściślenie z twojej strony. Wtedy lepiej skrystalizuje mi się rola Spectera. Czy może to po prostu inna nazwa psycho-składu z podręcznika CP2020?
 
Pinn jest offline