Wątek: Terry Pratchett
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2007, 15:03   #5
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Hmm, ja mam parę książek i absolutnie uwielbiam Vimesa Zaraz obok Cohena Barbarzyńcy i jego srebrnej ordy Jakiś czas temu byłem bardzo smutny, że zbliżam się do końca serii, ale zasoby wolnego czasu kurczą się ciągle, więc teraz jeszcze parę książek mi zostało.. :P

Ogólnie kocham ten typ humoru (motyw z samurajami i chusteczką w "Ciekawych czasach" mnie po prostu zmiażdżył :]) i bardzo podziwiam Pratchetta, że każdy wątek, jaki tworzy jest tak samo wciągający, co wg. mnie nie było cechą np. Wiedźmina, niestety.

Znam też wiele osób (więcej niż bym się spodziewał), którym się w ogóle nie podoba Pratchett. Głównie chodzi o typ humoru i brak akceptacji ogólnych zasad działania tego świata.

Co do tematu - nie było mnie, kiedy był założony, dobrze, że został odświeżony.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem