Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2014, 20:54   #12
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Dzisiaj o 20 zamykam rekrutacje. Wyniki pojawią się w przeciągu 24 godzin. Sesja ruszy jak tylko ustalę z graczem odgrywającym kaprala szczegóły. Każda z przyjętych postaci otrzyma ksywkę (nie można wybierać, fabularnie została nadana przez oddział) oraz pewne bonusy.
Pojawi się również dock z NPCami oraz obyczajami w armii Stirlandu.

EDIT:

Pobór zakończony. Decyzje zapadła. Zaszczytu położenia głowy w służbie Imperium ku obronie Stirlandu dostąpili:

CB jako Franklin "Długouchy" Schmit.
Wert jako Tomas "Cep" Widmer.

Z rekrutacji zostali wyłonieni:
Dziadek Zielarz jako kapral Leopold "Dziadek" Heidmann.
oraz
Clutterbane jako Meinhard Maria "Baba" Hieldermann.

Od początku również zastanawiałem się czy nie przyjąć piątego gracza. Nie pisałem o tym w rekrutacji bo do wczoraj nie byłem pewny. Decyzja jednak padła. Na piątego wchodzi Merill jako Eckhart "Khazad" Niderwald.

Cedryk, dzięki za kartę jednak Twój koncept mimo, że spójny najmniej mi się w sesje wpasował.

Ci którzy się dostali niedługo dostaną link do sesji, komentarzów i docka, muszę tylko z Zielarzem ustalić szczegóły.
Obsługę prosze o zamknięcie tematu.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Kerm : 25-08-2014 o 12:48.
Szarlej jest offline