Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 00:32   #77
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Według mnie bez sensu jest to co robimy w gdocu.
Gdzie pisze dwóch trzech ludzi na raz i robi całą scenę a reszta niby co robi w czasie jak oni zajmują się nagrobkiem? Stoją i się patrzą?
To jest totalnie bez sensu, ten kto więcej i częściej napisze to ma większy udział w grze. Przecież nie o to chodzi na forum.
Jak byśmy pisali na fourm, to każdy miałby czas na odpowiedzenie na posta a tak to np. Roran może chciał coś dopowiedzieć albo zrobić z tym nagrobkiem, pewnie zaraz to zrobi..... A nie czekaj! Nie może bo już wszystko zostało wrzucone do posta. To po jaką cholerę gramy na forum? Grajcie sobie w gdocu.
Tak samo było na początku jak byłem wyłączony. Dałem temu teraz szansę ale widzę, że jak tak to ma ciągle wyglądać to nie widzę sensu by w tym grać. Jedynie się denerwuję ponieważ i postać i świat stworzony wydają się bardzo ciekawe ale ja nie mogę grać.

Trzeba ustalić konkretne zasady bo taki freelance wg mnie nie wychodzi i powoduje u mnie tylko frustrację. A to i tak miałem przez weekend dostęp do gdoca. Nie chcę myśleć co będzie w ciągu tygodnia.....
 
Dnc jest offline