Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 17:50   #6
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Mwa-ha-ha-haaaaa... <zaciera łapy> witamy kolejną ofia... graczkę na pokładzie

Jest nowy pościk panie i panowie, w nim zaś konkrety już dotyczące waszej wyprawy. Wyjaśniłam również ładnie na jego końcu przy tych gwiazdkach * co i jak, i żeby mi czasem tego który nie spierniczył, bo zaś się pojawią niepotrzebne, "wsteczne" problemy

Czas na odpisywanie... do 30.08 do 24:00 i basta! :P Guzdraliście się w tej (wydłużonej)kolejce, no to macie mój post zamiast w niedzielę, dzisiaj... sami sobie winni :P więc się teraz już nie opierniczać, nie odgrywać 10 rzeczy na zapas, tylko brać za zwyczajowe pisanie i będzie gicior...

Tak jeszcze dodatkowo, coby nie było takiego sajgonu jak "przed chwilą" z zamieszczaniem: rzeczy z doca dzielimy po równo między odgrywających i zamieszczamy bez względu na to czyje to wypowiedzi, a jaki gracz to akurat wrzuci. Tak będzie najprościej i najszybciej, bez czekania w kolejce, tak też robiliśmy przez kilka latek grając tu na forum w D&D i funkcjonowało.


Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline