Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 20:34   #13
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Gnom wysłuchał wszystkiego co miał do powiedzenia kapitan.
- Tysiąc sztuk złota!? Nono... aż jestem gotów się specjalnie dla was nauczyć nieco o tym. Będę musiał bibliotekę odwiedzić.

"- Szczerze liczyłem że do roboty zgłoszą się jacyś przyjezdni."

- Technicznie rzecz biorąc, to ja jestem przyjezdny, więc masz pan czegoś chciał.

Na pytanie czy potrafi o siebie zadbać uśmiechnął się i wzniósł dwa palce na wysokość oczu, a pomiędzy nimi wystrzeliła niewielka błyskawica. Potem druga, tzecia i dziesiąta formując wyraźnie wirujący piorunek kulisty.
- Zdecydowanie potrafię o siebie zadbać - zadeklarował odchylając się w tył i zaplatając dłonie za plecami... pioruna nie zgasił...
- Aj! - ryknął gdy się poparzył, a jego ciałem wstrząsnął skurcz i znów się zwalił na ziemię - Iii... właśnie tak będą reagować się trafione gobliny, tylko z proporcjonalnie silniej, bo teraz to tylko prezentacja była, tak, właśnie, prezentacja...
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 25-08-2014 o 21:31.
Arvelus jest offline