Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 21:57   #10
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lhianann Zobacz post
Zwyczajnie Nya wolałaby wiedzieć o co kamman zanim zdecyduje się jakąś decyzję podjąć< kwestia fabularna> i tyle.
No właśnie... więc ponawiam co już napisałam: Mild jej nic nie powiedziała?? :P Ot, chodź ze mną, jest robota, i ani słowa więcej? Na pewno jej coś powiedziała, z grubsza o co biega... więc kwestia fabularna byłaby/jest rozwiązana (odnośnie spotkania z grupą przed wyruszeniem do hotelu)?

A co do reszty ekipy... na pewno by mrugali oczkami, zwłaszcza na te krągłości a bardziej poważnie, skoro Mild ją przyprowadziła, to pewnie za nią ręczy, i myślę, że problemów większych by nie było.

----------

Ja wiem, że może wprowadzenie byle jakie, albo praktycznie jego brak z mojej strony, ale trzeba do przodu się kulać, a nie rozdrabniać przy każdej scenie/zagadnieniu bo najwyższy czas ruszać w drogę obiecuję takie sprawy fabularne "nadrobić" względem Twojej postaci...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline