Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 14:20   #148
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Troszkę miałem więcej pracy w pracy i dlatego jeszcze nie odpisałem. A co do odpowiedzi na pytanie, to lampa jest zdecydowanie magiczna. Choć magiczna to może słowo troszkę na wyrost.
Kamienie z których złożona jest lampa emitują światło. Westerweld połączył je razem za pomocą różnych drucików, małych zwierciadeł i kloszy zwiększając ich moc. Większość ludzi w tym świecie uważa to za zjawisko magiczne, ale Westerweld upierał się, że to czysta nauka i technika i nie ma się czego obawiać. Przypominam, że w tym świecie każda magia uważana jest za plugawą, złą i groźną. W sumie nie wiadomo, czy Westerweld tak tylko mówił, żeby uspokoić ludzi, czy faktycznie w lampach sferycznych nie ma żadnego udziału magii. Jego koronnym dowodem na to, że w lampach nie ma ani grama magii jest to, że ich światło rozprasza Pomrokę, największe uosobienie zła ergo lampy są dobre.
W związku z tym, że to kamienie emitują światło, lampa działa także pod wodą.

EDIT:
I prosiłbym o potwierdzeni kto, gdzie się udaje. Na razie wygląda to tak:
- Wyspa: Vigo oraz Agarwaethor plus ewentualnie Wojownik(odpowiedź zapewne w poście Anonima) NPC Thorum chce iść na wyspę
- Do kotlinki idą: Nevard, Fastbergavettbrinnandehjärta plus NPC-e; Leikani, Unterhagen, oraz Klirk Duus (archiwista, trochę mało aktywny).

Co z Azizą i Wosem?
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor

Ostatnio edytowane przez Python : 26-08-2014 o 14:58.
Python jest offline